تدریس خصوصی

  • از

تدریس خصوصی، سایت دیجی آموز ارایه دهنده خدمات در تهران

تدریس خصوصی توسط همکاران دیجی آموز با استفاده از بهترین شیوه های تدریس در تمامی مراحل می باشد تا دانش آموزان عزیز بهترین بازدهی را کسب نمایند.

اعتقاد ما بر این است که تدریس خصوصی تکمیل کننده تدریس دروس در مدرسه می باشد و مناسب دانش آموزان در تمام سطوح آموزشی می باشد. تدریس خصوصی نه تنها نیاز دانش اموزان ضعیف می باشد، بلکه دانش آموزان زرنگ نیز به تدریس خصوصی پیشرفته نیاز دارند تا به اهداف آموزشی پیشرفته نایل آیند.

تدریس خصوصی
تدریس خصوصی

تدریس خصوصی و سطوح تحصیلی دانش آموزان

دانش آموزان نیازمند تدریس خصوصی به سه دسته تقسیم می شوند:

  1. دانش آموزان دارای اختلالات یادگیری
  2. دانش آموزان ضعیف
  3. دانش آموزان با بنیه علمی قوی

نیاز دانش آموزان دارای اختلالات یادگیری به کلاس خصوصی:

  1. چون دانش آموزان دارای اختلالات یادگیری در مدارس عادی به تحصیل مشغول می باشند سازگاری تحصیلی این دانش آموزان از اهمیت فوق العاده برخوردار می باشد. معلم خصوصی در انجمن دیجی آموز قبل از شروع به کار راهکارهای تشخیص اختلالات یادگیری را آموزش می بینند تا با تشخیص درست مشکل، در رفع مشکل اختلال یادگیری دانش آموز با همراهی و مشورت با روانشناس تربیتی و مشاور گروه راهکار مقتضی را ارائه نماید.

از آنجا که در سیستم آموزشی به دانش آموزان با کمی مشکل تحصیلی برچسب های گوناگون زده می شود، درطول کلاس خصوصی یکی از اهداف معلم ما تزریق روحیه باهوش بودن به دانش آموز می باشد. زیرا تا وقتی که به گفته ویلیام گلاسر ذهنیت دانش آموز آن باشد که من موفق نمی شوم، هرگز فرد موفقیت تحصیلی یا در سایر ابعاد زندگی کسب نخواهد کرد.

پس ابتدا باید به دانش آموز مسلم و یقین گردد که قادر هست و می تواند به عنوان یک دانش آموز موفق ظاهر گردد. این فرایند جزو آرمان های گروه تدریس خصوصی دیجی آموز می باشد. فرایند ایجاد انگیزه توسط بازی و اسباب بازی گاها در کلاس های اول و دوم ابتدایی پیش خواهد رفت

  1. در تدریس خصوصی ابتدایی با تدارک وسایل کمک آموزشی مناسب و با سعه صدر و حوصله کافی با این دانش آموزان تعامل مناسب را انجام می دهند تا دانش آموز ابتدا به درس و کتاب و مدرسه علاقمند گردد، سپس با روش های تدریس مناسب مفاهیم درسی را در حد درک و فهم دانش آموز طی فرایند تدریس در منزل منتقل می نمایند.

ادامه دارد

تدریس خصوصی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *